Colaert Essieux Tyremart ADR System
ATW, ATWSA
en de
 
 
O FIRMIE
OSIE i PÓŁOSIE
ZAWIESZENIA
AKCESORIA
CZĘŚCI ZAMIENNE
MAPA SERWISU
KONTAKT
 

O FIRMIE

 
Biurowiec ATW
Biurowiec ATW
Nowy produkt
Nowy produkt

ATW S.A. jest przedsiębiorstwem z Grupy A.D.R. SpA. zajmującym się głównie produkcją osi, półosi i zawieszeń do maszyn i przyczep rolniczych.

Jest młodym przedsiębiorstwem – ma zaledwie 20. letnią historię, ale jest zaliczane do bardzo dynamicznie rozwijających się przedsiębiorstw z kapitałem zagranicznym powstałych w końcu XX wieku w Polsce.

W swojej branży należy do czołówki Europejskich producentów osi, półosi i zawieszeń dla rolnictwa oraz naczep drogowych.
W swej szerokiej ofercie handlowej posiada gamę produktów zaspokajających potrzeby klientów indywidualnych jak i również produkty technologicznie bardzo zaawansowane, które spełniają wymogi klientów wyspecjalizowanych np. osie skrętne o nacisku 16 ton, z hamulcami homologowanymi od 30 do 105 km/h.

Oprócz osi i półosi, ma w swojej ofercie całą serię zawieszeń jednoosiowych, dwuosiowych czy nawet trzyosiowych - resorowych i pneumatycznych.

Walory i jakość wyrobów ATW S.A. docenione zostały u klientów z Europy Zachodniej, Stanów Zjednoczonych a nawet z Australii, Brazylii czy Dalekiego Wschodu. Właściwie już na całym świecie można spotkać wyroby z ATW.

 

 
  wstecz   do góry   start  
 
 
ATW S.A. Wszystkie prawa zastrzeżone
projekt i realizacja:

| Półoś | Zawieszenie | Hamulce, hamulce hydrauliczne | Dyszel | ATW S.A.